خانه / دسته‌بندی نشده / دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با تابلوهای برق

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با تابلوهای برق

برق يكي از صنايعي است اگر نتوان گفت بيشترين بازار را در جهان به خود اختصاص داده است ولي با اطمينان كامل می‌توان يكي از صنايع مهم در جهان می‌باشد.
در حال حاضر بيشترين بازار كار را در رشته‌های برق سیستم‌های قدرت به خود اختصاص داده‌اند كه در اين رشته‌ها يكي از مهم‌ترین مشاغلي كه در کشورهای بزرگ دنيا وجود دارد صنعت تابلوسازی مدارهاي فرمان و قدرت است كه توانسته بازار خوبي را براي افراد ايجاد كند، زيرا تمامي کارخانه‌ها و اداره‌ها و مؤسسات و حتي ساختمان‌های بزرگ و كوچك به اين صنعت نيازمندند. امروزه در شهرهاي بزرگ و كوچك كارگاها و شركتهاي زيادي مشغول به كار می‌باشند كه توانسته‌اند افراد زيادي را از نظر شغلي تأمین كنند و اين صنعت روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود تا جايي كه سیستم‌های كنترل ميكانيكي در تابلوهاي برق كم كم از رده خارج می‌شوند و سیستم‌های هوشمند (PLC) توانسته بازار كار را در دست بگيرند و كشور ما نيز در حال توسعه در اين زمینه‌ها می‌باشد ولي هنوز تمامي كارخانجات و شركتها نتوانسته‌اند اين سيستم جديد را بر روي دستگاه‌ها و وسايل خود پياده كنند زيرا در كشور ما متخصصان زيادي در اين زمينه وجود ندارند ولي چندين شركت و كارگاه اقدام به توليد اين نوع تابلوي سيستم هوشمند کرده‌اند و بايد مسئولان توجه بيشتري را به اين مورد داشته باشند.

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با تابلوهای برق

رمز فایل : www.epc-project.ir

درباره ی mostafa khezri engineer

من مصطفی خضری، از بچگی عاشق الکترونیک بودم و عاشق کارهای عملی هستم. حتما نظرات خودتون رو در آخر نوشته ها اعلام کنید. مطمئن باشید در کوتاه ترین زمان به دیدگاههای شما پاسخ داده میشه.

همچنین ببینید

مخابرات ماهواره (قسمت چهارم)

مقدمه : در این قسمت از روایط فرکانسی در ماهواره و تداخلات فرکانسی می گوییم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =